Картридж Nevoks Feelin A1 Side filling 1.2 ohm, 3 ml

ТОП
Код товару: 13546
Виробник: Nevoks
0
В наявності
Ціна:
129 грн

Картридж Nevoks Feelin A1 Side filling з опором 1.2 Ом є високоякісним продуктом від виробника Nevoks, призначеним для використання з Nevoks Feelin A1 Pod. Цей картридж створений для забезпечення вам відмінного досвіду вейпінгу.
Об'єм картриджа становить 3 мл, що дозволяє вам тривалий час користуватися вашим пристроєм, не часто підзаправляючи його. Виготовлений з високоякісного матеріалу PCTG, цей картридж надійний і довговічний, а також дозволяє вам чітко бачити рівень рідини в ньому. Насолоджуйтеся вейпінгом з картриджем Nevoks Feelin A1 Side filling з опором 1.2 Ом.Завдяки опору 1.2 Ом, цей картридж ідеально підходить для використання з потужністю від 8 Вт до 11 Вт, що дозволяє насолоджуватися багатим смаком і густими хмарами пару. Зручний спосіб заправки збоку робить процес поновлення рідини максимально простим і швидким.

Характеристика: 

  • Матеріал: PCTG;
  • Об'єм: 3 мл;
  • Опір випаровувача: 1.2 Ом;
  • Виробник: Nevoks;
  • Країна: Китай.
  Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання на Nevoks Feelin A1 PodВатка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.            

  Характеристики
  Об'єм картриджа (мл) 3.0
  Опір (Ohm) 1.2
  Написати відгук
  Рекомендовані товари