Умови використання сайту Vape Hub

Справжні правила користування сайтом vapehub.org (далі — «Сайт»), визначають умови користування Сайтом, розроблені Товариством з обмеженою відповідальністю «VAPE HUB».
Увага! Перед переглядом Сайту уважно прочитайте умови цих Правил. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей Сайт.
   1.  Загальні положення
    1.1. Усі права на Сайт належать ТОВ «VAPE HUB» (далі — «Компанія»).
    1.2. Компанія рекомендує користувачам Сайту ознайомитися з цими Правилами, а також Політикою Компанії по обробці персональних даних. Користуючись Сайтом, ви підтверджуйте свою згоду з положеннями цих Правил, а також Політикою Компанії по обробці персональних даних.
    1.3. Компанія може у будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті.
    1.4. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма його змінами.
    1.5. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не розпочинати користування Сайтом або припинити користування Сайтом.
   2.  Контент сайту
    2.1. Компанія дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
    2.2. Матеріали та послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Компанія не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадувані в них продукти й ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Компанія не зобов'язана оновлювати їх. Компанія ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності, втрачену вигоду, тощо), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.
    2.3. Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність самостійно. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов'язуєтеся повідомити Компанії про це. Звертаючись до Компанії або залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення Компанія може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Компанія не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту. Компанія використовує різні технології для збору та зберігання інформації, коли Ви відвідуєте Сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Компанія також використовує куки та анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.
   3.  Різне
    3.1. Ці Правила повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.

    3.2. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на сайті, будь ласка, повідомте нам за адресою info@vapehub.org.