Картридж Voopoo ITO 1.0 ohm

ТОП
Код товару: 10028
Виробник: Voopoo
0
Немає в наявності
Ціна:
125 грн

  Картридж Voopoo ITO 1.0 Ом - це ідеальний вибір для тих, хто любить насолоджуватись тугою затяжкою MTL. З об'ємом 2 мл, він має вбудований випаровувач з опором 1.0 Ом, який забезпечує оптимальний баланс смаку і пари. Виробник обіцяє, що картридж Voopoo ITO може прослужити від 10 днів і більше при належному користуванні. 

  Заправка картриджа здійснюється зручним боковим отвором, який захищений силіконовою заглушкою. Це дозволяє легко і швидко заправити рідиною без ризику проливу. Картридж Voopoo ITO також захищений від протікання завдяки використанню технології ITO. Унікальна конструкція картриджа збирає конденсат і зайву рідину в нижній частині, біля випаровувача, що допомагає запобігти витоку і забезпечує довговічність пристрою. Інноваційна конструкція повітряного потоку в картриджі Voopoo ITO дозволяє контролювати обдув і запобігає протіканню рідини. Це дозволяє вам насолоджуватися чистим і насиченим смаком без непотрібних витоків.
Характеристики Voopoo ITO 1.0 Ом:

  • Тип: змінний картридж;
  • Ємність картриджа: 2.0 мл;
  • Опір випаровувача: 1.0 Ом;
  • Матеріал картриджа: пластик.


Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання на Voopoo Doric Q, Doric 20 SE, Doric 20. Ватка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.


Характеристики
Об'єм картриджа (мл) 2.0
Опір (Ohm) 1.0 Ом
Написати відгук