Картридж Voopoo VMATE V2 0.7 ohm

ТОП
Код товару: 6941291536271
Виробник: Voopoo
5
В наявності
Ціна:
124 грн
Оберіть опір:
0.7
1.2

Voopoo VMATE V2 0.7 ohm – змінний картридж, що забезпечує яскравий смак з кожною затяжкою. Порівняно зі змінним картриджем V.THRU Pro, картридж VMATE V2 був повністю оновлений від внутрішньої структури до зовнішнього дизайну. Картридж VMATE V2 також повністю сумісний із пристроями серії VMATE & V.THRU. Особливість вбудованого випаровувача полягає в тому, що в ньому використовується сітка, що істотно підвищує площу випаровування, завдяки якій смакопередача буде на найвищому рівні. Магнітне з'єднання картриджа дозволяє швидко встановити його та надійно утримувати у пристрої.

Картридж Voopoo VMATE V2 - VAPEHUB

Багаторівневий захист від протікання.

Інноваційні повітрозабірники з подвійними отворами в нижній частині забезпечують збалансований потік повітря з двох напрямків. Крім того, унікальна структура ізолює конденсат і запобігає заливанню пристрою рідиною.

Картридж Voopoo VMATE V2 - VAPEHUB

Мундштук з іонами срібла захищає від бактерій.

Завдяки 99% антибактеріальному рівню, мундштук з іонами срібла пропонує вам впевнений досвід вейпінгу.

Картридж Voopoo VMATE V2 - VAPEHUB


Характеристики Voopoo VMATE V2 0.7 ом:

  • Тип: змінний картридж
  • Тип спіралі: сітка
  • Опір: 0.8 Ом
  • Об'єм: 3 мл
  • Матеріал: PCTG, іони срібла

Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання на подах Voopoo VMATE E / VMATE Infinity / V.Thru. Ватка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.

Характеристики
Об'єм картриджа (мл) 3.0
Опір (Ohm) 0.7
Написати відгук
Рекомендовані товари