POD система Vaporesso Luxe XR Kit

Код товару: 6943498642931
Виробник: Vaporesso
0
Немає в наявності
Ціна:
1039 грн

Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб

Vaporesso LUXE XR — це електронна сигарета з багаторазовими картриджами формату POD-систем, що перезаправляються. Для її використання вам не потрібні ніякі особливі навички - тільки заповнювати улюбленою рідиною, заряджати та парити. Пристрій розрахований насамперед на вільну кальянну затяжку «DTL» з підвищеною парогенерацією, а також затяжкою середньої тугості «RDL».

Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб

Корпус виконаний з тришарового прозорого міцного пластику, завдяки чому через нього можна побачити мікросхему з чіпом Axon. Прозорий корпус створює футуристичний стиль і відчуття технологічності.

Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб

Завдяки підтримці технології COREX та чіпу AXON ви можете відчути посилений смак і більші хмари від такого маленького пристрою. Технологія захисту від протікання SSS може забезпечити більше комфорту.

Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб

Тугість затяжки регулюється як самими картриджами так і звичайним поворотом картриджа на 180 °.

Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб

Пристрій використовує картриджі зі змінними випарниками, хоча також підходять картриджі без змінних випаровувачів від Luxe X. Об'єм картриджів досить великий - це 5 мл вашої улюбленої рідини. Кожен картридж влаштований таким чином, що імітує як кальянну затяжку (DTL), так і тугішу (RDL). Тому при виборі потрібно звертати на це увагу. Самі випарники відносяться до серії GTX - випарників останнього покоління від компанії Vaporesso, які використовуються в багатьох пристроях компанії.

Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб

Щодо використання GTX Coil з картриджами RDL/MTL, ось офіційні рекомендації Vaporesso:

  • Для випарників GTX 0.4 Ом та GTX 0.6 Ом, які використовуються з картриджем RDL рекомендується використовувати органічну рідину міцності до 12 мг зі співвідношенням 60/40 – 70/30.
  • Для випарників GTX 0.8 Ом та GTX 1.2 Ом, які використовуються з картриджем MTL, рекомендується використовувати сольову рідину міцності 20 - 50 мг зі співвідношенням 60/40 - 50/50.
Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб

Vaporesso LUXE XR оснащений акумулятором ємністю 1500 mAh. При середньому використанні зарядки вистачить на цілий день використання. Заряджання відбувається через Type-C із зарядним струмом в 1.5А та триває трохи більше години.

Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб Под система Vaporesso Luxe XR - Вейп Хаб
Характеристики
Ємність акумулятора (мАг) 1500
Дисплей Ні
Максимальна потужність (Вт) 40
Об'єм картриджа (мл) 5.0
Регулювання затяжки Ступінчасте
Спосіб активації Кнопка затяжки
Тип випаровувача Змінний картридж, Змінний випаровувач
Тип зарядки Type-C
Країна-виробник Китай
Написати відгук