Картриджи для электронных сигарет

ТОП
Картридж Elf Bar Rf350 Pod 1.2 Ohm
В наличии
4
89 грн
ТОП
Картридж Airscream Airspops Pro
В наличии
4
140 грн
ТОП
Картридж Aspire Minican Plus 2 Pod 0.8 Ohm
В наличии
1
119 грн
ТОП
Картридж Aspire Minican Plus 2 Pod 1.0 Ohm
В наличии
1
119 грн
ТОП
Картридж Aspire Minican Plus 2 Pod 1.2 Ohm
В наличии
1
119 грн
ТОП
Картридж Voopoo ITO - 3 мл
В наличии
0
119 грн
ТОП
Картридж Oxva Xlim V2 0.6 Ohm
В наличии
0
149 грн
ТОП
Картридж Oxva Xlim V3 0.6 Ом
В наличии
0
149 грн
ТОП
Картридж Lost Vape Ursa Mtl 1.4 Ом 2.5 Мл
В наличии
0
119 грн
ТОП
Картридж Lost Vape Ursa Nano V2 - 0.8 Ом
В наличии
0
119 грн
ТОП
Картридж Voopoo Vmate V2 0.7 Ohm
В наличии
5
124 грн
ТОП
Картридж Voopoo Vmate V2 1.2 Ohm
В наличии
5
124 грн
ТОП
Картридж Voopoo Ito 1.0 Ohm
В наличии
0
125 грн
ТОП
Картридж Aspire Oby Pod 1.2 Ohm
В наличии
0
119 грн

Картриджі для електронних сигарет

Використання електронних сигарет стає все більш популярним не тільки серед молоді, але й досвідчених курців. Щоб повною мірою насолоджуватись парінням, необхідно мати при собі все необхідне. Серед усіх складових вейпу, картриджі для електронних сигарет, заслуговують на особливу увагу.

Що таке картридж для вейпу?

Картридж для вейпа (cartridge) – це спеціальний резервуар, котрий являється невід’ємним елементом електронної сигарети, без якого неможливе паріння. Тому даний пристрій повинен бути у вас завжди на по готові.

Це дійсно найпростіший нагрівальний елемент серед комплектуючих. Картриджі для под системи по суті являються знімними пластиковими баками, всередині яких вбудований випарник. По мірі паріння та виходу пристрою з ладу, нагрівач повністю замінюється разом з резервуаром. Вам не потрібно самостійно нічого відкручувати, розбирати: достатньо витягнути старий та поставити на його місце новий.

Картриджі сумісні не до всіх електронних сигарет, а лише до категорії POD-систем. Такого плану пристрої являються найпростішими, майже завжди із вбудованим акумулятором та з тугою тягою. Але деякі мають також налаштування, дисплеї, кнопки та режими... Загалом сегмент розвивається, тому і Kit катриджі для POD систем можуть бути різними.

Типи картриджів, їх переваги і недоліки?

Картриджі для вейпу розділяються на два основні типи:

  • Закритий. Картриджі закритого типу заздалегідь заправляються та використовуються в якості одноразових пристроїв.
  • Відкритий. Картриджі відкритого типу мають кришку, через яку спочатку заливається жижа, після чого тільки можливо парити.

Багато, хто відразу вирішує купувати картридж для електронної сигарети відкритого типу, бо на перший погляд так більш вигідніше. Але в порівнянні між двома типами картриджів – витрати мінімальні. Відкритий тип скоріше дає можливість кожному віднайти свій смак, а не задовольнятися запропонованим.

Також існують катриджи зі змінними випарниками. Принцип використання таких пристроїв дуже простий: міняти в даному випадку слід випарник, а не весь резервуар.

Як вибрати картридж?

Перед усім, якщо ви вибрали картридж відкритого типу, важливо враховувати, на який період використання його вам вистачить. Середньою кількістю затяжок можна назвати 200, але вам потрібно буде змінювати фільтр картриджа через кожні 10 заправок. Це необхідно тому що фільтр в процесі використання ущільняється, в результаті чого починає підтікати рідина.

Вибираючи картридж для вейпа, слід звернути увагу на наступні аспекти:

  • Об`єм. Зазвичай він може бути 0,4, 0,6 або 0,9 мл. Від об’єму картриджу залежить строк використання.
  • Опір. Вимірується в омах (Ohm). У картриджі впливає те, наскільки сильно струм йде через спіралі чи інші нагрівальні елементи, тобто наскільки швидко розігрівається випаровувач. Випарники з високим опором не вимагають великої потужності, відповідно, заряд акумулятора витрачається повільніше. Такі картриджи розраховані на тугу затяжку і через невисоку потужність і, отже, невелике пароутворення, призначені для використання з рідинами з високим вмістом нікотину. Катріджи з низьким опором вимагають високої потужності, виробляють багато пар і розраховані на вільну затяжку та рідини з невеликим вмістом нікотину.
  • Вміст нікотину. Цей показник зазвичай вказується у відсотках. Для досвідчених курців з сильною залежністю виробники пропонують моделі з середнім та високим вмістом нікотину. Відрізнити такого плану картриджі можливо через маркування MEDIUM або HIGH. Крім того, продаються також картриджи для POD систем з рідинами без нікотину, вони позначаються, як NO, або з його мінімальним вмістом - LOW.
  • Наявність різноманітних добавок. Вибір ароматів на будь-який смак – яблуневі, шоколадні, ментолові, цитрусові та інші. Кожен, в залежності від своїх смаків може підібрати оптимальний для себе варіант. Крім того, виробники часто додають в рідини різноманітні екстракти лікарських рослин та вітаміни.
  • Кількість в упаковці касет. В упаковці може бути від 5 штук до 100. Маленькі картриджі являються оптимальним рішенням для тих хто ще не визначився з оптимальним смаком. Великі в свою чергу, завдяки об’єму, допомагають економити.

Також користуються широкою популярністю порожні картриджі зі змінними фільтрами. Такого плану картриджі для вейпа дозволяють змішувати різні рідини, проводити експерименти споживачам. Не варто прив'язуватись до конкретного смаку, краще тестувати рідини в різних комбінаціях. Таким чином ви зможете підібрати оптимальне рішення, котре задовільнить вас по всім параметрам.

Де купити картриджі для вейпу?

Якщо вам необхідно замовити картриджі для вейпу в Україні – наш інтернет-магазин Vape Hub пропонує все необхідне для паріння з задоволенням. Ми пропонуємо виключно якісні та оригінальні товари, вироблені кращими світовими виробниками. Вас неодмінно вразить асортимент картриджів для вейпу, в якому присутнє різноманіття вибору типів та смаків. Придбати у нас можливо картріджі та інші товари для вейпінгу дійсно по помірній ціні, що робить вашу покупку завжди вдалою та вигідною. Звертайтеся до фахівців нашого інтернет-магазину – вони завжди готові допомогти у виборі та проконсультувати.

Використання електронних сигарет стає все більш популярним не тільки серед молоді, але й досвідчених курців. Щоб повною мірою насолоджуватись парінням, необхідно мати при собі все необхідне. Серед усіх складових вейпу, картриджі для електронних сигарет, заслуговують на особливу увагу.

В нас Ви можете купить картриджі таких брендів, як: Airscream, ELF BAR, GeekVape, Hotcig, JustFog, KangerTech, Nolimit BRO, OVNS, Smok, Suorin, Univapo, Upends, Uwell, Vaporesso, Voopoo, ZQ та інші.