Cольова рідина для Pod-систем

ТОП
Набор Punch 15 Мл
В наличии
0
209 грн
Набор WES Platinum 30 мл
В наличии
0
340 грн
Набор Солевой Vortex 30 Мл
В наличии
0
279 грн
Набор Balon Salt 30 Мл
В наличии
0
259 грн
Набор Blizz 30 мл
В наличии
4
299 грн
Набор Bro 30 Мл
В наличии
0
259 грн
Набор Dream X 30 Мл
В наличии
0
329 грн
Набор Flavorlab PE 10000 Strong 30 мл
В наличии
0
299 грн
Набор In Bottle Salt Puzzle 30 Мл
В наличии
0
350 грн
Набор Juni Mix 30 мл
В наличии
0
339 грн
Набор Kaif Liquid 30 мл
В наличии
2
339 грн
Набор New Way 15 Мл
В наличии
1
169 грн
Набор New Way 30 Мл
В наличии
0
279 грн
Набор New Way Black 15 Мл
В наличии
0
149 грн
Набор New Way Ice 30 мл
В наличии
0
299 грн

З того моменту, як з'явилася сольова рідина, світ густої пари пережив справжній прорив. Це стало можливим завдяки новітнім технологіям виробництва, які дозволяють створювати її з вищою концентрацією нікотину, що швидко насичує користувача без гіркого удару по горлу й забезпечує приємний смак, що не дратує оточуючих, на відміну від звичайних тютюнових цигарок.

Що вам потрібно знати про сольову рідину для вейпу?

По суті — це речовина, що вважається модифікацією класичного нікотину, та має властивості солі, не такі, як кислотні, і отримується шляхом штучного синтезування. Завдяки відповідному до людського рівня показника pH, вона легко всмоктується. Саме тому її дуже доречно використовувати, якщо ви хочете позбутися звички паління у перспективі, адже щоб задовольнити потребу буде достатньо затягнутися кілька разів.

На питання: «чи можливо змішування?» — однозначно, наш ВейпШоп каже — «так»! Проте, слід звернути увагу на відповідність рівнів нікотину в обох рідинах, щоб уникнути передозування або недостачі. Також потрібно пам'ятати, що змішування може вплинути на смак і якість пару. Рекомендується ретельно читати інструкції виробника, дотримуватись чіткого дозування та проводити тестування, додаючи невелику кількість до картриджа. Найкраще обирати заправки однакового бренду та аромату.

Чим вона відрізняється від звичайної жижки?

Сольова рідина для pod систем стала дуже популярною серед вейперів, оскільки вона дарує більш насичене задоволення від процесу порівняно з традиційними, на нікотиновій основі.

Також, така жижа гарантує стійкий та насичений смак, що надає сесії кращого ефекту. Вона майже безпечна, адже має менший вплив на дихальні шляхи, оскільки нікотин у складі зв'язаний з солями, що сприяє більш ефективному засвоєнню його організмом.

Основною відмінністю, вважається те, що вона містить вищу концентрацію алкалоїду, але забезпечує більш м'який та приємний досвід куріння, ніж органічна. Крім того, вона не викликає такого ж відчуття дискомфорту, яке може супроводжувати користувача при вживанні традиційних, навіть якщо вони без нікотину.

Всупереч тому, що ціни на рідини з сольовим нікотином дещо вищі, ніж на органіку, вони забезпечують приємніший досвід. Тому, якщо ви шукаєте щось нове та цікаве, ви звернулися за адресою!

Переваги та недоліки рідини на сольовому нікотині

У світі електронних сигарет продуктивно розвивається нова технологія створення, і це нововведення стало популярним серед користувачів, які шукають варіант заміни звичайним виробам.

Основні переваги й особливості — це:

 • широка палітра аромок;
 • різноманітний об'єм (від 10 до 60 мл);
 • можливість споживання обраної міцності (від 0 і вище);
 • доступна вартість;
 • не псують автомайзер, якщо підтримувати баланс температур;
 • є можливість замовити сольові жижки з доставкою тощо.

Проте, з іншого боку, вони мають свої недоліки, яких набагато менше:

 • не бажано для людей з хворобами серця та дихальних шляхів;
 • підходять не до всіх портативних пристроїв.

Однак, попри це, вони продовжують здобувати прихильників серед тих, хто віддає перевагу зменшеному вмісту нікотину з максимальною яскравістю аромату.

Найпопулярніші смаки та міцність

Звісно, в першу чергу все залежить від виробника, але є кілька універсальних варіантів, які підходять більшості вейперам.

Перш за все, окремо слід виділити м'яту, що додає відсвіжного ефекту. Інші можуть бути такими:

 1. Ягідні — мікси, моно (потрійна малина, чорниця, кавун з динею).
 2. Фруктові — тропічні мікси (манго з маракуєю та гуавою, полуниця з ківі, кактус).
 3. Десертні — улюблені напої та тістечка (лимонний пиріг, пончики, кава фрапучино, молочні пластівці).
 4. Тютюнові — терпкі мікси (кокос з прянощами та тютюном, тютюновий банан).
 5. Напої — цікаві поєднання (енергетики з ягодами, лимонади, текіла).

Щодо міцності, то купити сольову рідину в Києві та інших містах України пропонується у концентрації від 15 до 65 мг/мл. Найпоширенішою є 50 мг/мл, але для початківців може бути достатньо 15-25 мг/мл.

Варто пам'ятати, що занадто висока міцність може бути шкідливою для здоров'я, тому важливо обирати оптимальну, яка відповідає вашим потребам. Нагадуємо, що продаж здійснюється лише повнолітнім особам.