Випаровувач Lost Vape UB Lite L3 Coil 0.8 ohm

ТОП
Код товару: 3474
Виробник: Lost Vape
0
В наявності
Ціна:
91 грн

  Випаровувач Lost Vape UB Lite L3 0.8 Ом створений, щоб перенести вас у світ незабутнього вейпінгу. Цей випаровувач спеціально призначений для POD систем Lost Vape UB Lite і Lost Vape Ursa Mini. Модель з опором 0.8 Ом і потужністю від 12 до 17 Ватт надає можливість насолодитися вільною та розслаблюючою кальянною затяжкою. Випаровувач із внутрішньою сіткою — це додатковий плюс, який робить ваш вейпінг більш насиченим та смачним. Він просто створений для того, щоб зачаровувати вас. Велика увага приділена якості випаровувача. Ви можете бути абсолютно впевнені, що він відповідає найвищим стандартам. 

   Випаровувач розрахований на використання рідин зі співвідношенням VG/PG 50/50, дозволяючи вам насолоджуватися різноманітністю смаків та ароматів вейп-наповнювачів.
Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання на  Lost Vape UB Lite, Ursa Mini . Ватка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.


Характеристики
Максимальна потужність (Вт) 12-17 Вт
Опір (Ohm) 0.8
Написати відгук
Рекомендовані товари