Випаровувач Smoant Pasito RBA Coil

Код товару: 6970635162821
Виробник: SMOANT
0
В наявності
Ціна:
199 грн

Smoant Pasito RBA Coil - обслуговуваний випарник від компанії Smoant, який дозволяє перетворити фірмову pod-систему Smoant Pasito в пристрій, готовий до будь-яких експериментів користувача, перш за все, до установки власних спіралей і обслуговування на свій розсуд.

                     

Завдяки Smoant Pasito RBA Coil кожен користувач може перетворити свою pod-систему в повністю обслуговуваний пристрій і домогтися істотної економії коштів на покупці змінних випарників. Пристрій представлений у вигляді класичної компактної RBA бази, розрахованої на установку однієї спіралі. Стійки бази виконані в форматі Velocity для максимальної зручності при установці койла, крім того, виробник комплектує Smoant Pasito RBA Coil невеликим адаптером, який дозволяє встановити цю базу в електронний або механічний мод з коннектором стандарту 510.

Комплектація Smoant Pasito RBA Coil:

  • 1 х Smoant Pasito RBA Coil
  • 1 х Перехідник під 510-й коннектор
  • 1 х Викрутка
  • 1 х Комплект для намотування
  • 1 х Ремкомплект 


Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання лише на Smoant Pasito 1. Ватка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.

Написати відгук