Випаровувач Smok Novo 4 LP1 0.9 Ом

ТОП
Код товару: 9894
Виробник: Smok
0
В наявності
Ціна:
129 грн

  Змінний випаровувач Smok Novo 4 LP1 0.9 Ом із сіткою розроблений спеціально для тих, хто віддає перевагу тугому MTL-затяжці. Ця оновлена модель випаровувача включає в себе передові технології, спрямовані на запобігання протіканню резервуара і зменшення утворення конденсату.  Перш ніж почати використовувати новий випаровувач, важливо добре просочити ватку рідиною. Для цього, після заправки картриджа, зачекайте 10-15 хвилин, щоб впевнитися в належному насиченні ватки, і тоді можна безпечно насолоджуватися чистим та смачним паром. Зручний монтаж цього випаровувача знизу дозволяє надійно герметизувати його за допомогою трьох прокладок, що забезпечують надійну фіксацію. Для досягнення найкращих результатів, рекомендується використовувати потужність на рівні 15 Вт.

  Цей випаровувач LP1 0.9 Ом створений для використання з пристроями Smok Novo 4, Smok Novo 4 mini, Smok POZZ PRO, Smok Nfix PRO і Smok RPM 25.
Характеристики  Smok Novo 4 LP1 0.9 Ом ohm:

  • Тип: змінний випаровувач;
  • Тип спіралі: сітка;
  • Опір: 0.9 Ом;
  • Потужність: 15 Вт.


Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання на  Smok Novo 4, Smok Novo 4 mini, Smok POZZ PRO, Smok Nfix PRO і Smok RPM 25. Ватка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.


Характеристики
Максимальна потужність (Вт) 15 Вт
Опір (Ohm) 0.9
Написати відгук
Рекомендовані товари