Випаровувач SMOK Vape Pen 0.3 ohm

Код товару: 0818
Виробник: Smok
0
Немає в наявності
Ціна:
99 грн

  Спільнота вейперів, представляємо вам SMOK Vape Pen 0.3 ohm - інноваційну розробку у світі вейпінгу. Цей змінний випаровувач має опір 0,3 Ом і створений спеціально для вейп-пристроїв Vape Pen 22/Plus. Основною особливістю SMOK Vape Pen є новаторський обігрівальний елемент, виготовлений у вигляді подвійної спіралі із ніхрому (NiCr). Ця винахідлива конструкція кардинально змінила процес випаровування і чистоту передачі смаку. Забудьте про туманні хмари та втому від недостатньо виразного смаку. SMOK Vape Pen виходить на зустріч ваших вимог, піднімаючи вейпінг на новий рівень. Незалежно від того, чи ви полюбляєте формувати густі хмари або розкривати вишуканий смак улюбленої рідини, ці випаровувачі забезпечують неймовірні результати.

  Готуйтеся до того, щоб бути поринутим у світ ідеального поєднання технології, інновацій та смаку, яке може запропонувати SMOK.
Характеристики SMOK Vape Pen 0.3 ohm:

  • Тип: змінний випаровувач;
  • Тип спіралі: спіраль;
  • Опір: 0.3 Ом;


Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання на Vape Pen 22, Vape Pen Plus. Ватка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.


Характеристики
Опір (Ohm) 0.3
Написати відгук
Рекомендовані товари