Випаровувач Smok Vape Pen V2 Meshed 0.15 ohm

ТОП
Код товару: 1733
Виробник: Smok
0
В наявності
Ціна:
109 грн

  Спільнота вейперів, представляємо вам Smok Vape Pen V2 Meshed 0.15 ohm - інноваційну розробку у світі вейпінгу. Цей змінний випаровувач має опір 0,15 Ом і створений спеціально для вейп-пристроїв Vape Pen 22/Plus/Vape Pen V2. Основною особливістю Smok Vape Pen V2 Meshed є новаторський обігрівальний елемент, виготовлений у вигляді сітки. Ця винахідлива конструкція кардинально змінила процес випаровування і чистоту передачі смаку. Забудьте про туманні хмари та втому від недостатньо виразного смаку. SMOK Vape Pen V2 Meshed виходить на зустріч ваших вимог, піднімаючи вейпінг на новий рівень. Незалежно від того, чи ви полюбляєте формувати густі хмари або розкривати вишуканий смак улюбленої рідини, ці випаровувачі забезпечують неймовірні результати.

  Готуйтеся до того, щоб бути поринутим у світ ідеального поєднання технології, інновацій та смаку, яке може запропонувати SMOK.
Характеристики Smok Vape Pen V2 Meshed 0.15 ohm:

  • Тип: змінний випаровувач;
  • Тип спіралі: сітка;
  • Опір: 0.15 Ом;


Увага! Ціна вказана за 1 шт. Для використання на Vape Pen 22, Vape Pen Plus, Vape Pen V2. Ватка має ввібрати в себе рідину тому рекомендуємо заправити картридж та зачекати 10-15 хвилин, а лиш потім використовувати! Товар не підлягає обміну та поверненню.


Характеристики
Опір (Ohm) 0.15
Написати відгук
Рекомендовані товари